Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği

IMG_2135     Trabzon Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi ve ASO Müdürlüğü tarafından 8 mart dünya kadınlar günü özel bir program düzenlendi. Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen programa Trabzon İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür KÖSE, Halk Eğitim Müdürü Orhan GENÇ, Umut ve Savaşım Derneği başkanı Dr. Nimet BAKİ, yönetim kurulu üyeleri, gönüllülerle birlikte çok sayıda halk katıldı.

   Konuşmada Halk Eğitim Müdürü Orhan GENÇ “ TRABZON UMUT VE SAVAŞIM DERNEĞİ modern dans grubu ve Trabzon Ortahisar Halk Eğitimi Merkezi idarecileri ve usta öğreticilerine organizasyonu yaptıkları için teşekkür ediyoruz.” dedi.

   Dr. BAKİ Kadına kalkan her el, tüm insanlığa kalkmıştır. Kadının onuruna, haysiyetine yönelik her türlü saldırı, tüm insanlığa yapılmıştır. Dünyanın pek çok ülkesinde, inançları ve özgürlükleri uğruna her türlü çileye göğüs geren tüm kadınları selamlıyorum. Bütün kadınların, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum her zaman kadın olmaktan gurur duydum… Sizlerde gurur duymalısınız özellikle anneler kız çocuklarını yetiştirilmesine çok özen göstermeli eğitimleri mutlaka sağlanmalı, kadınlar güzel projelere imza atmalıdır.” dedi.

    Trabzon İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür KÖSE ““8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla katılımcıların Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum .. Kadın,anlamayana “NEFS” anlayana aşk ve nefestir…… Kadın gözüyle bakar,yüreğinden konuşur.” dedi.

     Etkinlikte Halk oyunları, Umut Ve Savaşım Derneği Modern Dans Grubu ve solo şarkılar söylenerek katılımcılar eğlendirildi.

IMG_2117IMG_2146 IMG_2177 IMG_2200 IMG_2207

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım