Adres:

Yalıncak Mah. Ana Cad. Twinpart Sitesi A Blok Ortahisar/Trabzon

Email:

iletisim@umutveyasam.org

1-31 Ekim Meme Kanseri Kanseri Farkındalık Ayı Kahvaltısında Buluştuk

1-31 Ekim Meme Kanseri Kanseri Farkındalık Ayı Kahvaltısında Buluştuk

1-31 Ekim Meme Kanseri Kanseri Farkındalık Ayı kapsamında düzenlerimiz kahvaltıda ; doktorlarımız,üyelerimiz,meme kanseri tedavisi gören kadınlarımız ve basın mensupları ile buluştuk.

Yönetim kurulu başkanımız Dr.Nimet Baki, Trabzon Sağlık İl Müdürü Dr.Hakan Usta, Trabzon İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Yunus KARAMAN,  katılım sağlayan doktorlarımız ve meme kanseri tedavisi gören kadınlarımız basına röportaj verdi.
Öncelikle “Meme Kanseri Farkıdalık” etkinliğimize katılan ve bizlere desteklerini esirgemeyen Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr.Hakan USTA, Trabzon il kadın kolları başkanı Ayfer Albayrak CİHAN, hastalarımıza psikolojik destekte bulunan aile danışmanı aile danışmanı Emine BULUT, Yeni Birgün Danışmanlık Merkezi, Doktorlarımız; Dr.Dila Mete Peker, Op.Dr.Mert MERAL, , Dr.Öğr.Üyesi Seher Nazlı Kazaz , Dr.Asiye Solak’a , bizleri kaliteli hizmeti ile misafir eden İnanlar Dobos Lounge ve çalışanlarına, bütün katılımcılarımıza teşekkür ediyoruz.
Kanserle mücadele eden çocuklarımızın mutluluğuna ortak olmaya devam ediyoruz. Sizlerin de desteği ile kanser savaşçılarınızın ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Umut ve Yaşam Derneği

resmi web sitesine hoş geldiniz!

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizi yalnız bırakmayan tüm değerli gönüllülerimize, bağışçılarımıza ve destekçilerimize teşekkür ederiz!

Sitede Ara
Search
Bu Yazıyı Paylaşın
Küçük bağışlar büyük mutlulukların habercisidir. :)
Kanser Hastalarımıza Hep birlikte Umut Olalım